Александр Владимирович

Утепление домов в Херсоне и области

Сохраняем тепло и уют Вашего дома

Пенополиуретан

Утеплювач №1

Пінополіуретан (ППУ) - теплоізоляційний і гідроізоляційний матеріал, що має малу вагу і відмінну міцність, своєрідну структуру, завдяки якій має найменший коефіцієнт теплопровідності у порівнянні з іншими теплоізоляційними матеріалами.
Пінополіуретан (ППУ) - різновид пластмас з комірчастою структурою. Згідно своїми властивостями, пінополіуретан визнаний у всьому світі полімером № 1.

       Що утеплюють ППУ

  • Утеплення перекриття, стін, підлоги і стелі Усвідомивши всі переваги пінополіуретану, наші клієнти дуже часто ставлять одні і ті ж питання, що стосуються утеплення квартир за допомогою напилення ППУ. У цьому зв'язку хотілося б висвітлити найбільш важливі аспекти, а саме підготовку тих чи інших поверхонь до нанесення даного теплоізоляційного матеріалу. Більшість квартир розташовано в панельних будинках, де і зовнішня, і внутрішня теплоізоляція повністю відсутня. Саме тому потрібно приділити більше уваги саме панельним будівлям, хоча і в цегляних будинках проблема промерзання стін зустрічається досить часто.
  • Утеплення стін каркасно-щитових будинків         Каркасно-щитові будинки продовжують впевнено завойовувати популярність. Причини - очевидні: невисока вартість будівництва, екологічна чистота матеріалів, швидкий монтаж. Але поряд з цими плюсами є й вагомі мінуси: недостатня теплоізоляція, підвищена горючість, схильність до гниття. Чи є можливість зберегти всі плюси і прибрати недоліки? Відповідь професіоналів: можна і навіть потрібно. Для цього необхідно грамотно підійти до утеплення стін каркасно-щитових будинків. І оптимальний варіант - це сучасна технологія напилення пінополіуретаном. ЧОМУ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ППУ ДЛЯ каркасно-щитових БУДИНКІВ вигідна зі ВСІХ сторін?
  • Теплоізоляція покрівлі та даху дому  Оскільки завдяки своїм фізичним властивостям тепло піднімається вгору саме: теплоізоляція стелі, перекриття чи горища відіграє вирішальну роль у збереженні тепла зимою, чи прохолоди в спеку та забезпеченні комфортних умов перебування у різних приміщеннях. Через горизонтальні поверхні стелі перекриття чи горища, втрачається левова частка комфорту (понад 40%) у приміщеннях де утепленню було приділено мало уваги, тому експлуатаційні витрати на забезпечення комфортної температури величезні, особливо враховуючи дорогі електроенергію та газ. Тому теплоізоляція горища, перекриття чи стелі здатні за досить не великі фінансові вливання забезпечити елементарний рівень теплозбереження.
  • Горище або мансарда - приміщення, розташоване під дахом. Цю площу дуже часто не використовують, але сучасні матеріали і технології допоможуть перетворити її в затишні кімнати. Що для цього потрібно? По-перше, грамотне утеплення. По-друге, внутрішня і зовнішня обробка мансарди, горища. Конструкція даху і планування Фахівці знають, що на етапі будівництва будинку можна спланувати конфігурацію горищного приміщення. При цьому внутрішнє планування мансарди залежить від вибору типу даху. Найпростіший варіант - двосхилий дах. Простір під ним буде мати складну геометрію, частина стелі буде горизонтальною, а частина – похилою.
  •  При будівництві будинку одним з найважливіших етапів є гідро - і теплоізоляція фундаменту і цоколя. В умовах нашої країни утеплення потребують усі види фундаменту, незалежно від їх конструкції. Ми допоможемо вам утеплити не тільки стрічкові фундаменти, але й плитні, а також стовпчасті. При цьому гарантуємо високу якість проведених робіт. Ми знаємо, що від результатів нашої праці залежать експлуатаційні характеристики будівлі і її комфортність. Якщо ви хочете жити в теплому і зручному будинку, де немає проблем з витоками тепла, необхідна теплоізоляція фундаменту методом напилення пінополіуретаном. 

 Чому треба утепляти ???

        1. Зменшити витрати, пов'язані з обігрівом і використанням теплової енергії (газу, мазуту і вугілля).
3. Ліквідувати витік тепла в будівлях через стики в блоках, тому зовнішня теплоізоляція вкриває (ізолює) всі елементи конструкції - від підвальних стін до даху.
5. Усунути конденсацію водяної пари в стіні, оберегти стіни від появи цвілі і гриба.

 

7. Продовжити життєвість будівель і збільшити їх вартість завдяки меншій схильності механічним пошкодженням і впливу атмосферних явищ.

 Взимку через протяги, тонкі стіни чи перекриття неможливо обігріти приміщення вище 17 градусів? Потрібне безшовне нанесення ППУ.      

* В підвавлі холодно, сиро, незатишно? Гідро та теплоізоляція пінополіуретаном за одне нанесення вирішить цю проблему.

* Кожних два-три роки з різних причин протікає дах? Гідро та теплоізолюючий шар напилюваного пінополіуретану забезпечить герметичність та теплоізоляцію на десятки років.

 Екологічно безпечний.

 найнижчий коефіцієнт теплопровідності, серед всіх відомих теплоізолюючих метаріалів.

* Біологічно стійкий - його не їдять бактерії, комахи чи гризуни, пліснява чи грибок, тому що ППУ зовсім не поглиає вологу.

 безшовне теплоізоляційне покриття, що дає можливість уникнути протягів та містків холоду.

 * ППУ економний утеплювач: теплоігідроізоляціяза одну операцію, демонтаж старих  исокаадгезійна міцність  

 * Термін експлуатації в кілька разів довше ніж у інших теплоізолюючих матеріалів